Logo1_public

KOKYBĖ IŠ „MOTIP DUPLI“

 Mūsų sistemos ir darbuotojų apmokymai, skirti kelti kvalifikaciją, yra nuolatinio mūsų įmonės sėkmės augimo pagrindas. Mūsų kokybės standartus saugo kokybės valdymo standartus DIN EN ISO 9001, 14001 ir 16001 atitinkantys gamybos procesai ir užtikrina naudotojo apsaugą taikant griežčiausias saugos priemones. Mūsų „Haßmersheim“ gamyklos logistikos skyrius yra itin gerai organizuotas, todėl prekes į Vokietiją, Austriją, Šveicariją, Prancūziją ir Italiją galime pristatyti per 24 valandas.

Mūsų tradicijos ir darbuotojų kompetencija susiformavo per daugiau nei 55 metų patirtį aerozolinių dažų srityje. Ir mes siekiame išlaikyti šias tradicijas. Naujas gaminių koncepcijas, pvz., „COLORMARK“ ženklinimo koncepciją, kūrėme kartu su profesionaliais naudotojais, kad būtų patenkinti aukščiausi standartai.

2010 m. visoje grupėje buvo parduota daugiau nei 4 milijonai aerozolinių ženklinimo dažų pakuočių, t. y. 20 % daugiau nei praėjusiais metais. Galite visiškai pasitikėti aukščiausia gaminio kokybe ir pažangia technologija tiesiogiai iš gamintojo.

 

Susisiekime

Mobilus telefonas:  +370 670 24481

Faksas: +370 448 68054 

El. paštas: prekyba@miskui.lt

Partneriai

-