Logo1_public

PAPILDOMI ŽENKLINIMO ĮRENGINIAI

IŠLAIKANTYS TIESIAS LINIJAS

Kokybiškas ženklinimo vežimėlis „Speedliner 2“ skirtas švariai, greitai ir nebrangiai brėžti linijinius ženklus lauke ir patalpose. Novatoriškas ženklinimo vežimėlis specialiai sukurtas naudoti su „COLORMARK“ dažais „Linemarker“. Priklausomai nuo ženklinimo projekto reikalavimų, ženklinimo vežimėliu vienu metu galima purkšti iš dviejų „COLORMARK“ „Linemarker“ pakuočių. Todėl dirbant greičiau galima išgauti dar geresnį atsparumą susidėvėjimui. Esant ilgesnėms ženklinimo sritims, „Speedliner2“ vežimėlyje papildomai galima vežti dar keturias „Linemarker“ pakuotes. Sudetingesnių pakraščių prie sienų ar platformų ženklinimo operacijų metu ženklinimo sistemą galima iš abiejų pusių sumontuoti išorėje.

COLORMARK „Speedliner2

 • Specialiai sukurtas naudoti su „COLORMARK“ dažais „Linemarker“

 • Tvirta konstrukcija ir tylus veikimas

 • Vienu metu ženklinimą galima atlikti su dviem pakuotėmis

 • Vežimėlyje galima naudoti 500 ml, 600 ml ir 750 ml pakuotes

 • Lengva surinkti

 • Sulankstoma rankena užima mažai vietos ir palengvina pervežimą

 • Purškimo pločio skale lengvai pasirenkamas linijos plotis (4–12 cm)

 • Gali vežti dar 4 papildomas pakuotes

 • Rankeną galima pritaikyti kairiarankiams ir dešiniarankiams naudotojams

 • Kad būtų lengviau žymėti pakraščius, ženklinimo sistemas galima sumontuoti išorėje

COLORMARK PRIEDAI

Tvirti pagalbiniai purškimo įrankiai gaminami įvairaus ilgio ir su įvairiais priedais, kad ilgų ženklinimo operacijų metu naudotojai jaustųsi patogiai.
Speedmarker Short
Gaminio Nr. 270161. Ženklinimo pistoletu žymėjimo darbus nepervargstant galima atlikti 20–50 cm intervalais. Tinka visų dydžių „Linemarker“, „Spotmarker“ ir „Ecomarker“ dažai.
 
 
Speedmarker Long
Gaminio Nr. 270178 Optimalus purškimo priedas yra patogus ženklinant, nes nereikia pasilenkti. Tinka visų dydžių „Linemarker“, „Spotmarker“ ir „Ecomarker“ dažai.
 
2 ratų „Speedmarker“
Gaminio Nr. 286179. Optimalus purškimo priedas patogiai atlikti ilgai trunkančius valdomo ženklinimo darbus. Dėl kietos gumos ratų važiuojama lengvai ir saugiai. Tinka visų dydžių „Linemarker“, „Spotmarker“ ir „Ecomarker“ dažai.
 
ŽENKLINIMO VEŽIMĖLIS „Speedliner"
Gaminio Nr. 262760 Tinkamas įrankis vienu metu naudojant dvi „COLORMARK“ dažų pakuotes, kad darbas būtų atliktas du kartus greičiau; tinka 500 ml „Linemarker“ ir 750 ml „Ecomarker“ dažai.
 
ŽENKLINIMO VEŽIMĖLIS „Speedliner2 AIR“
Gaminio Nr. 290459 Yra papildomas ženklinimo vežimėlio tipas su pneumatinėmis padangomis „Speedliner2 air“. Aukštos kokybės pneumatinės padangos užtikrina tylesnį vežimėlio važiavimą ir idealiai tinka ženklinant vejas ar sudėtingus paviršiaus tipus. Tinka 500 ml ir 750 ml „Linemarker“ 750 ml „Ecomarker“ dažai.
 

Susisiekime

Mobilus telefonas:  +370 670 24481

Faksas: +370 448 68054 

El. paštas: prekyba@miskui.lt

Partneriai

-